KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 15707152
nr 1570 7152
Harald Lyth
(f. 1937), Sverige
Harald Lyth (f. 1937), Sverige, tillskriven. Ej signerad, blandteknik, yttermått inklusive ram: 120x87 cm
Harald Lyth, svensk målare, grafiker och professor född 1937.
Utrop:
800 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 16 oktober 2023
kl 20:20:33
600 kr
600 kr
600 kr (Budbetjänt)
700 kr
1.200 kr
900 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
1.100 kr
1.200 kr (Budbetjänt)
1.300 kr
1.500 kr